Wakacje

W te wakacje, w naszym Wrocławskim Szczepie Harcerskim „347” zostanie zorganizowany obóz harcerski i kolonia zuchowa w Harcerskiej Bazie Obozowej Frombork Hufca ZHP Elbląg (link1 do strony Internetowej bazy) w zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego nad Zalewem Wiślanym (link2 do lokalizacji bazy na mapie). Organizatorem obozu harcerskiego i kolonii zuchowej jest Wrocławski Szczep Harcerski „347”. Funkcję Komendanta obozu harcerskiego i kolonii zuchowej będę pełnił osobiście.

Termin obozu harcerskiego i kolonii zuchowej to: 01-15.07.2018 r.
Cena obozu harcerskiego i kolonii zuchowej to: 1200 zł.

Informator obozowy i kolonijny, lista rzeczy do zabrania na obóz harcerski i kolonię zuchową, terminy wpłat i inne szczegóły będą sukcesywnie do Państwa wysyłane mailowo. Planuję zorganizować dwa spotkania z Rodzicami przed obozem harcerskim i kolonią zuchową.

Już od dnia dzisiejszego  do końca lutego (tj. 28.02.2018 r.) mogą Państwo zapisywać swoje dzieci mailowo na obóz harcerski i kolonię zuchową. Maile proszę wysyłać na adres naszego Wrocławskiego Szczepu Harcerskiego „347”: 347@zhp.net.pl. W treści maila proszę podawać informację, że deklarują Państwo udział syna/córki (imię, nazwisko dziecka) w obozie harcerskim/kolonii zuchowej „Frombork 2018” organizowanym przez Wrocławski Szczep Harcerski „347”.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt mailowy: jakub.wolski@zhp.net.pl lub telefoniczny: 883 174 060.