DARY DLA WAŁBRZYSKIEGO SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT

Dziękujemy wszystkim zuchom, harcerkom, harcerzom i Rodzicom zaangażowanym w pomoc dla Wałbrzyskiego Schroniska dla Zwierząt. Poniżej podsumowanie akcji.

Dzisiaj w godzinach porannych ekipą Zarządu Osiedla Oporów (Dobrosława Binkowska, Jakub Wolski, Damian Irek) przywieźliśmy zgromadzone w weekendowej akcji dary dla wałbrzyskiego schroniska – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Wałbrzychu

Spotkaliśmy się z bardzo miłym przyjęciem przez pracowników schroniska. Przekazanych przez Oporowian darów było tak dużo, że zapełniliśmy niemal cały kontener magazynowy. To olbrzymia pomoc, która wspomoże przebywające w schronisku zwierzęta.

Bardzo dziękujemy pracownikom schroniska za ich codzienną pracę, zaangażowanie oraz wielkie oddanie potrzebującym zwierzętom.

Jednakże to jeszcze nie koniec naszego wspólnego wsparcia dla wałbrzyskiego schroniska. Kika dni temu wraz z ERVet Przychodnia Weterynaryjna i Towarzystwo Przyjaciół Oporowa ruszyliśmy ze zrzutką na specjalistyczną karmę dla podopiecznych schroniska.

Zajrzyjcie: https://zrzutka.pl/ymwk9t

Dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie i wielkie serca darczyńców. Widzimy się na kolejnych akcjach!