Dwudniowy biwak w Twardogórze 2017

Czuwaj!

23-24.06.2017 r. drużyna 347 WDHiHL “Ignis” odbyła dwudniowy biwak koło Twardogóry na posesji rodziców jednej z harcerek. Pierwszego dnia rozkładaliśmy namioty, a następnie wpadliśmy w ręce kadry, która miała wobec nas plany… zrobić miejsce na ognisko, na którym będziemy robili obiad, zrobienie zielnika (spisać rośliny, które były na terenie posesji) i pójść po opał.

Zdjęcie użytkownika 347 "ignis".Zdjęcie użytkownika 347 "ignis".Zdjęcie użytkownika 347 "ignis".

Robiliśmy również rożne zadania które ułożyła nam kadra 🙂

Zdjęcie użytkownika 347 "ignis".Zdjęcie użytkownika 347 "ignis".Zdjęcie użytkownika 347 "ignis".Zdjęcie użytkownika 347 "ignis".

Przyjechał do nas ks. Piotr i załapał się na jedno z zadań. Zjadł wspólnie z nami obiad który dzielnie robiła dh Jula z małą pomocą innych osób. Obiad składał się z makaronu, sosu pomidorowego i coś pysznego do popicia (dostaliśmy to od właścicieli, zdradzę, że było pyszne).

Zdjęcie użytkownika 347 "ignis".Zdjęcie użytkownika 347 "ignis".

Następnego dnia poszliśmy do pobliskiego kościoła. Po kościele za zgodą drużynowej do sklepu, a następnie do miejsca zakwaterowania.

Zdjęcie użytkownika 347 "ignis".Zdjęcie użytkownika 347 "ignis".Zdjęcie użytkownika 347 "ignis".

Po powrocie spakowaliśmy się i wróciliśmy do Wrocławia. Z tego co zauważyłem wszystkim się podobało i chcieli więcej.

Podziękowania kierujemy do:

  • Właścicieli posesji za użyczenie terenu.
  • Kadrze drużyny za ciekawy program biwaku.
  • Ks. Piotrowi, że znalazł dla nas czas.

Zdjęcia na naszym FanPage: 347 WDHiHL “Ignis”