Radosna Parada Niepodległości 11 listopada 2017

Czuwaj!

Tegoroczne Święto 11 Listopada uczciliśmy udziałem w Radosnej Paradzie Niepodległości. Rozpoczęliśmy Mszą Świętą w Kościele Garnizonowym. Nasza drużyna 347 WDHiHL “Ignis” pełniła służbę w kościele przy sztandarze chorągwi dolnośląskiej ZHP.  Następnie na wrocławskim Runku odbył się uroczysty apel, po czym przeszliśmy ulicami miasta na Plac Wolności. Hufiec ZHP Wrocław reprezentowała Drużyna Reprezentacyjna pod dowództwem dh Mateusza Wylęgi.

Zdjęcie użytkownika 347 "ignis".Zdjęcie użytkownika 347 "ignis".

Na Placu Wolności śpiewaliśmy pieśni patriotyczne, a nasza drużyna 347 WDHiHL “Ignis”rozdawała śpiewniki, które specjalnie na tę okoliczność przygotował Wrocławski Hufiec.

Zdjęcie użytkownika 347 "ignis".Zdjęcie użytkownika 347 "ignis".Zdjęcie użytkownika 347 "ignis".

Zdjęcia na naszym FanPage