PODSUMOWANIE AKCJI “ŚWIĄTECZNA PACZKA DLA BABCI I DZIADKA – WSPIERAMY DPS”

Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy wziąć udział w akcji “ŚWIĄTECZNA PACZKA DLA BABCI I DZIADKA – WSPIERAMY DPS” i wspomóc pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej przy ul. Karmelkowej. Dziękujemy wszystkim zuchom, harcerkom, harcerzom i rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie kartek świątecznych.

Poniżej podsumowanie akcji “ŚWIĄTECZNA PACZKA DLA BABCI I DZIADKA – WSPIERAMY DPS” przez Radę Osiedla Oporów:

Ciężko oddać słowami atmosferę wzruszenia, jaka towarzyszyła dzisiejszemu przekazaniu darów dla DPS. Państwa odzew przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. To dzięki Wam mogliśmy wręczyć 240 ręcznie wykonanych, bajecznie pięknych, kartek świątecznych. Do każdej kartki dołączyliśmy słodki upominek. To Wasze wielkie serca spowodowały, że Przewodniczące Zarządów Oporowa Dobrosława Binkowska oraz Kleciny Joanna Launer-Kubik wraz z Radnymi – Jakub Wolski, Katarzyna Heliasz, Maciej Leńczyk i Damian Irek, obdarowali DPS przy Karmelkowej 31 nowymi telewizorami 32“. Zostawiliśmy też paczki z łakociami i drobnymi prezencikami zrobionymi przez dzieci z obu osiedli. Współpraca międzyosiedlowa przyniosła mnóstwo dobra – dobra, które ociepli Święta tym, którzy tego bardzo potrzebują – naszym sąsiadom, babciom i dziadkom z Domu Pomocy Społecznej. Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu, którzy zrobiliście kartkę, kupiliście TV, wpłaciliście mała lub duże kwoty (p. Michale – dziękujemy), którzy włożyliście serce i poświęciliście czas, by sprawić radość drugiemu człowiekowi. Oporowianie i Klecinianie – jesteście Wielcy!