29. Finał WOŚP przeniesiony

Drodzy Wolontariusze!

W związku z obecną sytuacją sanitarno-epidemiczną oraz obostrzeniami ogłoszonymi przez polski rząd Fundacja WOŚP zdecydowała o przeniesieniu 29. Finału WOŚP na 31 stycznia 2021.

Stale jesteśmy gotowi do działania i niesienia pomocy. Wrócimy jeszcze silniejsi! Do zobaczenia! 😍

Kilka słów od Jurka Owsiaka:

Drodzy Przyjaciele!
Wszystkich nas zaskoczyła informacja rządu na temat nowych obostrzeń związanych z pandemią, ale rozumiemy, że w tak trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się Polska, środki muszą być stanowcze i to chyba jedyne rozwiązanie, które pozwoli opanować wirusa i pandemię. Podjęliśmy bardzo szybką decyzję, że dostosujemy się do tych wszystkich zasad i przekładamy Finał planowany na 10 **stycznia 2021 r. **

Podobnie jak Wy nie możemy się doczekać spotkania, które będzie okazją do współdziałania, ale dobrze nas znacie i wiecie, że zawsze dbamy o bezpieczeństwo, które jest dla nas priorytetem, dlatego zdecydowaliśmy się na ten krok. 29. Finał odbędzie się 31 stycznia 2021 r. Wierzymy, że kilka tygodni pozwoli na wyraźną poprawę sytuacji epidemicznej i zagramy ze zdwojoną siłą. Bardzo dziękujemy za Wasze dotychczasowe zaangażowanie i za gotowość do działania. Gdy piszemy do Was te słowa – Finał jest zapięty niemalże na ostatni guzik, bo umieliśmy dopasować nasze działania do okoliczności w jakich się znaleźliśmy. Czujemy ogromną moc i chęć działania, które zewsząd do nas płyną.

Jestem przekonany, że także Rodacy w Polsce i na całym świecie przyjmą tę nową datę 29. Finału. Wierzę, że nasze hasło „wygramy” stanie się jeszcze bardziej aktualne i dodające otuchy oraz sił do pokonania koronawirusa.

Jurek Owsiak