Obóz harcerski i kolonia zuchowa 2022

Tegoroczny obóz harcerski i kolonia zuchowa odbywać się będzie w terminie 10-24 lipca 2022 r., w Bazie Obozowej Hufca ZHP Powiatu Trzebnickiego w Lginiu (link1 do strony Internetowej bazy) zlokalizowanej na terenie Przemęckiego Parku Krajobrazowego, w miejscowości Lgiń, gmina Wschowa, województwo Lubuskie, przy jeziorze Lginko (link2 do lokalizacji bazy na mapie). Organizatorem obozu harcerskiego i kolonii zuchowej jest Wrocławski Szczep Harcerski „347”.

  • Termin obozu harcerskiego i kolonii zuchowej to: 10-24.07.2022 r.
  • Cena obozu harcerskiego i kolonii zuchowej to: 1200,00 zł (zawiera: transport, wyżywienie, nocleg, materiały programowe, opiekę kadry, opiekę medyczną i ratownika wodnego, ubezpieczenie, pamiątkowy gadżet i zwiedzanie miejscowych atrakcji) – możliwa płatność Bonem Turystycznym i na prośbę otrzymanie faktury VAT

Informator obozowy i kolonijny, lista rzeczy do zabrania na obóz harcerski i kolonię zuchową, terminy wpłat i inne szczegóły, będą sukcesywnie do Państwa wysyłane mailowo. Planujemy zorganizować dwa spotkania z Rodzicami przed obozem harcerskim i kolonią zuchową.

Już od dnia dzisiejszego (tj. 31.01.2022 r.) do końca lutego (tj. 28.02.2022 r.) mogą Państwo zapisywać swoje dzieci mailowo na obóz harcerski i kolonię zuchową. Maile proszę wysyłać na adres naszego Wrocławskiego Szczepu Harcerskiego „347”: 347@zhp.net.pl. W treści maila proszę podawać informację, że deklarują Państwo udział syna/córki (imię, nazwisko dziecka) w obozie harcerskim/kolonii zuchowej „Lgiń 2022” organizowanym przez Wrocławski Szczep Harcerski „347”.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt mailowy: jakub.wolski@zhp.net.pl lub telefoniczny: +48 883 174 060.