Pierwsza zbiórka harcerska – 01.10.2021 r.

Wznawiamy śródroczną działalność harcerską i cykliczne, stacjonarne zbiórki harcerskie, odbywające się w piątki, w godz. 17:00-20:00. Obecnie swoją działalność wznawia 347 Wrocławska Drużyna Starszoharcerska „Zielony Płomień”. Zbiórki będą dla harcerek i harcerzy od klasy 4 szkoły podstawowej – bez ograniczeń wiekowych. Na dzień dzisiejszy zbiórki gromady zuchowej (dla dzieci z klas 0-3 SP) zostają wstrzymane.

Zbiórki dla harcerek i harcerzy rozpoczynać się (o 17:00) i kończyć (o 20:00), będą pod Szkołą Podstawową nr 15 przy ul. Solskiego 13. Prosimy, żeby harcerki i harcerze ubrani byli w mundury polowe (plamy), a mundury galowe mieli spakowane w plecakach. Należy również mieć na zbiórkach ze sobą: ubiór dostoswany do pogody (np. kurtkę przeciwdeszczową, bluzę, czapkę) i picie. Poniżej lista rzeczy, które proszę zabrać na najbliższą zbiórkę (tj. 01.10.2021 r.):