Podsumowanie HAL 2018 – WSH “347”

Szanowni Państwo, drogie harcerki, harcerze i zuchy!

Chciałbym podziękować za tegoroczną Harcerską i Zuchową Akcję Letnią naszego Wrocławskiego Szczepu Harcerskiego “347” – obóz i kolonię “Frombork 2018”.

Na początku chciałbym podziękować całej kadrze obozu i kolonii:

  1. dh Joannie Wieruszewskiej
  2. dh Annie Brzezińskiej
  3. dh Karinie Wiślickiej
  4. dh Agnieszce Tomczak

i kadrze młodszej:

  1. dh Karolinie Wysoczańskiej
  2. dh Mateuszowi Dybkowi
  3. dh Damianowi Klimowiczowi

za pracę i wkład włożony w przygotowanie obozu i kolonii, przeprowadzenie zajęć i realizację programu obozu i kolonii, a w szczególności za opiekę nad zuchami, harcerkami i harcerzami.

Chciałbym również podziękować uczestnikom obozu i kolonii, za zuchowe i harcerskie zachowanie podczas trwania obozu i kolonii, stworzenie świetnej atmosfery i przeżycie niezapomnianych chwil i przygód.

Podziękowania należą się też wszystkim Rodzicom, za współpracę, uczestnictwo w spotkaniach z Rodzicami, dopasowanie się do zasad i wytycznych obozu i kolonii i sprostanie wszystkim wymogom formalnym.

Na prośbę Rodziców wstawiliśmy już cześć zdjęć z obozu i kolonii na Zdjęcia Google, dzięki czemu mają lepszą jakość i łatwiej je pobrać – https://photos.app.goo.gl/SjJkRTjWVYHa7Z8i8, https://photos.app.goo.gl/dPRBRGtzFAqqy7jg7 i https://photos.app.goo.gl/XjTAokU1i2PhtVPj7. Skrupulatnie będziemy dodawać kolejne zdjęcia, które znajdują się już na Facebooku, pod linkiem – .

Informuję, że do czasu otrzymania maila o wznowieniu zbiórek zuchowych i harcerskich są one wstrzymane.

Planujemy tak jak w zeszłym roku rozpocząć rok harcerski i zuchowy 2018/2019 od biwaku całego szczepu, który najprawdopodobniej odbędzie się w dniach 21-23.09.2018 r. Informuję również, ze względu na konieczność dopasowania godzin trwania zbiórek zuchowych, do planu zajęć na uczelni, mogą one odbywać się w czwartki, w godzinach 17:00-19:00 (o 30 minut później, niż do tej pory), więc prosimy o uwzględnianie możliwości tej zmiany w planach zajęć pozalekcyjnych zuchów. Dzień i godziny trwania zbiórek harcerskich pozostają bez zmian (piątek, 17:00-20:00).

Życzę Państwu, zuchom, harcerkom, harcerzom i całym rodziną słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych niezapomnianych wrażeń, mnóstwa przygód i dobrego humoru.

Z harcerskim i zuchowym pozdrowieniem:

“CZUWAJ” i “CZUJ”

phm. Jakub Wolski HR