Podsumowanie HAL 2019 – WSH „347”

Szanowni Państwo, drogie harcerki, harcerze i zuchy!

Emocje już trochę opadły, poobozowych zadań jest już coraz mniej, więc chciałbym podziękować za tegoroczną Harcerską i Zuchową Akcję Letnią naszego Wrocławskiego Szczepu Harcerskiego „347” – obóz i kolonię „Potęgowo 2019”.

Na początku chciałbym podziękować całej Kadrze obozu i kolonii:

  • dh Joannie Wieruszewskiej
  • dh Annie Brzezińskiej-Winkiel
  • dh Karinie Wiślickiej
  • dh Agnieszce Tomczak

i kadrze młodszej:

  • dh Mateuszowi Dybkowi
  • dh Damianowi Klimowiczowi
  • dh Mayi Molis

za pracę i wkład włożony w przygotowanie obozu i kolonii, przeprowadzenie zajęć i realizację programu obozu i kolonii, a w szczególności za opiekę nad zuchami, harcerkami i harcerzami.

Chciałbym również podziękować uczestnikom obozu i kolonii, za zuchowe i harcerskie zachowanie podczas trwania obozu i kolonii, stworzenie świetnej atmosfery i przeżycie niezapomnianych chwil i przygód.

Podziękowania należą się też wszystkim Rodzicom, za współpracę, uczestnictwo w spotkaniach z Rodzicami, dopasowanie się do zasad i wytycznych obozu i kolonii i sprostanie wszystkim wymogom formalnym.

Na prośbę Rodziców wstawiliśmy już cześć zdjęć z obozu i kolonii na Zdjęcia Google, dzięki czemu mają lepszą jakość i łatwiej je pobrać – https://photos.app.goo.gl/EXSgFPyNDT4jAaB97. Skrupulatnie będziemy dodawać kolejne zdjęcia, które znajdują się już na Facebooku, pod linkiem – https://www.facebook.com/pg/wsh347/photos/?ref=page_internal.

Informuję, że do czasu otrzymania maila o wznowieniu zbiórek zuchowych i harcerskich są one wstrzymane.

Planujemy tak jak w zeszłym roku rozpocząć rok harcerski i zuchowy 2019/2020 od biwaku całego szczepu, który najprawdopodobniej odbędzie się w dniach 13-15.09.2019 r. Szczegóły dotyczące miejsca i ceny biwaku zostaną wysłane w późniejszym terminie. Dzień i godziny trwania zbiórek zuchowych (czwartek, 17:00-19:00) i harcerskich (piątek, 17:00-20:00) pozostają bez zmian.

W dniu 01.09.2019 r. nasz Wrocławski Szczep Harcerski „347” weźmie udział w uroczystych obchodach 80. Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej, które z racji okrągłej rocznicy odbędą się wyjątkowo o 4:45 na Cmentarzu Żołnierzy Polskich przy ul. Grabiszyńskiej. Zgłoszenia na obchody będą zbierane od dnia 18.08.2019 r.

Życzę Państwu, zuchom, harcerkom, harcerzom i całym rodziną słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych niezapomnianych wrażeń, mnóstwa przygód i dobrego humoru.

Z harcerskim i zuchowym pozdrowieniem:

„CZUWAJ” i „CZUJ”

phm. Jakub Wolski HR