Turniej Brązowych Sznurów

Czuwaj!

21.04.2018 r. 347 WDHiHL “Płomienie” oraz 347 WDHiHL “Ignis” wzięli udział w III edycji Turnieju Brązowych Sznurów w Parku Grabiszyńskim. Zastępy zmagały się z najróżniejszymi zadaniami. Na jednym punkcie trzeba było wykazać się znajomością I pomocy, to na drugim umiejętnością kuchcika w pieczeniu pizzy na podpłomyku (były bardzo pyszne 🙂 ), a na jeszcze innym umiejętnościami strzelania z łuku. Zadania były wymagające i trudne, zastępy z Wrocławia rywalizowały z sobą. Walka była zacięta lecz na podium były tylko trzy miejsca. Rozbieżność w punktacji nie były duża, ale to właśnie ona wyłoniła zwycięzców. Drużynę Ignis reprezentował zastęp “Wataha”, a drużynę Płomienie zastęp “Kosogłos”.

Miejsce 1 – 50 DHS “Twierdza”

Miejsce 2 – 347 WDHiHL “Płomienie”

Miejsce 3 – 347 WDHiHL “Ignis”

Podziękowania kierujemy do:

  • szczepu “Nysa” i “Czarna 13” za zorganizowanie Turniej Brązowych Sznurów,
  • wszystkim zastępom za udział,
  • opiekunom zastępów za poświęcenie czas,
  • wszystkim osobom zaangażowanym.

Zdjęcia na naszym FanPage: 347 WDHiHL „Ignis”