Wyjście 347 WDHiHL “Płomienie” do JumpWorld

Szanowni Państwo, drogie harcerki i harcerze!

Na najbliższej piątkowej zbiórce (tj. 21.10.2016 r.) odbędzie się wyjście naszej drużyny harcerskiej do Parku Trampolin JumpWorld na ul. Otmuchowskiej 15. W parku tym znajduje się wile trampolin, boiska do gry w siatkówkę i koszykówkę, basen z piankami. Ze względu na to, że jesteśmy grupą zorganizowaną przysługuje nam niższa cena biletu wejściowego i instruktor dla chętnych osób, które chciałby nauczyć się robić np. salat lub inne ewolucje. Spotykamy się o 17:00 na przystanku autobusowym WIEJSKA w stronę centrum, a wracamy o 20:00 również na przystanek autobusowy WIEJSKA. Będziemy jechać bezpośrednio autobusem linii 125. Na tą zbiórkę harcerze i harcerki nie muszą ubierać mundurów. Poniżej lista rzeczy do zabrania na zbiórkę:
  1. 19 zł za godzinny bilet wejściowy do Parku Trampolin
  2. 5 zł za skarpetki antypoślizgowe (osoby, które już były w Parku Trampolin nie muszą kupować nowych, lecz mogą zabrać swoje)
  3. 2 ulgowe bilety MPK, na linie normalne
  4. podbitą i podpisaną legitymację szkolną
  5. stój sportowy
  6. butelkę wody do picia
  7. wydrukowaną i podpisaną zgodę Rodzica/Opiekuna prawnego na wejście do Parku Trampolin (wzór zgody znajduje się w załączniku do tego maila).
Bardzo proszę o mailową informację odnośnie udziału Państwa dziecka w najbliższej zbiórce, ponieważ muszą podać wcześniej informację, ile osób przyjdzie z naszej drużyny.

 

Z harcerskim pozdrowieniem:

“CZUWAJ”

pwd. Jakub Wolski HO