Festyn na Muchoborze Małym w przedszkolu unijnym nr 58

Czuwaj!

28.05.2017 r. nasza drużyna 347 WDHiHL “Ignis” wzięła udział w pomocy organizacji festynu w przedszkolu unijnym nr 58  przy ul. Strzegomskiej 332 z okazji dnia dziecka. Nasi harcerze prowadzili 3 punkty z: balonami, malowaniem twarzy, oraz rzutem piłki do kosza.
  
Na festynie było wiele innych atrakcji takich jak duże szachy, dmuchany zamek, strzelanie do bramek. W niektórych nasi harcerze wzięli udział i się świetnie bawili co można zobaczyć na zdjęciach.

Podziękowania kierujemy do:                                                                                                                                                                                wszystkim harcerzy za zaangażowanie w festynie,                                                                                                                                       kadrze drużyny za podjecie się takiego działania,
dyrekcji przedszkola za możliwość wzięcia udziału w festynie,

Zdjęcia na FanPage: 347 WDHiHL “Ignis”