Zlot Chorągwi Dolnośląskiej ZHP

Czuwaj!

Za nami wielkie wydarzenie, w miniony weekend (27-28.05.2017 r.) w Wałbrzychu odbył się Zlot Chorągwi Dolnośląskiej ZHP, na którym pojawiło się ponad 700 harcerzy odkrywających tajemnice Wałbrzycha. Uczestniczyła w nim nasza drużyna 347 WDHiHL „Ignis”. Byliśmy jedną z trzech drużyn z Hufca Wrocław ZHP. Świetnie się bawiliśmy, poznawaliśmy nowych harcerzy. Nocowaliśmy w hufcu Ziemi Wałbrzyskiej ZHP w sali takiej jak… duży pokój. Poznaliśmy inną drużynę, która zaprosiła nas na obóz i zaliczyliśmy z nimi składanie sceny do ciężarówki oraz nocny spacer na punkty widokowe, które były piękne. A nasz plan zlotu wyglądał następująco:

Sobota:

  • Msza Św.
  • gra miejska (liczy się jako gra terenowa do sprawności)
  • apel z zakopaniem kapsuły czasu i posadzeniem dębu
  • koncert Michała Zielenia
  • „Światło” – pokaz ognia

Niedziela:

  • zajęcia drużyny

Zdjęcia na FanPage: 347 WDHiHL „Ignis”