Turniej Brązowych Sznurów zastępów z 347 WDHiHL “Ignis”

Czuwaj!

22.04.2017 r. zastępy z 347 WDHiHL “Ignis” wzięły udział w Turnieju Brązowych Sznurów. Turniej organizował szczep harcerski “NYSA”. Turniej Brązowych Sznurów odbył się w parku Grabiszyńskim we Wrocławiu i w harcówce HSŚ “NYSA”. Zastępy rywalizowały ze sobą o najlepsze miejsce i nagrody. Połączone zastępy Iskry i Płonące Lisy wzięły udział jako Płomykówki i zajęły II miejsce. Zastęp Wataha zajął I miejsce. Bardzo wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia w drodze życia harcerskiego. Dziękujemy Opiekunom za poświęcony czas dla patroli, które wzięły udział, podziękowanie składamy również Szczepowi “NYSA” za zaproszenie i za poczęstunek, który dostaliśmy w harcówce po skończonym biegu po parku Grabiszyńskim. Zapeszamy do obejrzenia zdjęć na naszym FanPage 🙂